статьи: Чому чоловіки одружуються?
Чому чоловіки одружуються?
Джон Леннон одружився, тому що цього хотіла Йоко Оно. Ларрі Фортенскі щоб прибрати до рук мільйони Елізабет Тейлор. Елтон Джон - щоб ніхто не розпускає плітки про його гомосексуальні нахили. Чому чоловіки одружуються? Ось що показав один з соціологічних опитувань чоловіків у віці від 19 до 39 років .

Якщо дама серця чекає дитину

Вони зволікають і коливаються, поки вирішаться зв'язати себе шлюбними узами. Коли подружка оголошує про свою вагітність, це служить для них рішучим стимулом. З цього зовсім не випливає, що будь-якої дамі, яка бажає вийти заміж, слід негайно завагітніти.

Тому що лише в половині випадків у чоловіків спрацьовує глибоко зариті почуття відповідальності.

Щоб знайти спокій

Для чоловіка старше 30 це вагомий аргумент. Досить змін! Досить проб і помилок! Відтепер і назавжди на особистому фронті повинен панувати спокій. І всю енергію варто віддавати роботі. Звичайно, звучить все це дещо егоїстично. Зате попереду - небувалий зліт кар'єри.

Щоб знайти допомогу

Чоловік потребує підтримки. В опорі. Так, в усякому разі, думає чверть опитаних. І якщо чоловік шукає у майбутній дружині не тільки підтримку але й опору якщо шлюб - це його соломинка, за яку він, подібно потопаючому намагається вчепитися руками і ногами, це змушує замислитися.

Ну а якщо він хоче, щоб хто -то просто стояв за спиною і підставляв у разі необхідності плече, це цілком прийнятно.

Щоб спробувати це хоча б один раз

Шлюб як досвід, як цікавий експеримент. Чому б і ні? Хоча б раз бравим хлопцям хочеться пограти в цю забавну гру. При цьому вони зовсім не впевнені у своїй готовності до сімейного життя. Але чи готові поекспериментувати, наприклад для того, щоб в кінці життя не здавалося, що дещо в ній було упущено.

За традицією

Кожен третій чоловік вважає, що одружуватися потрібно, тому що це необхідно. Тому що так вчинили його батьки. Звучить не дуже натхненно, але так воно і є. Зате чоловіки, що дотримуються традиційної точки зору, не так легко пасують перед труднощами.

Якщо у жінки водяться грошенята

Отже, кожен п'ятий чоловік, як не сумно це звучить, "купується". Його дуже приваблює вже наявне, стан або можливе спадщину жінки, яка повинна стати для нього не просто гарною, але і солідною партією.

Від самотності

Чоловік, як самотній вовк, кудись пробираються в ночі, або як таємнича фігура на горизонті. Це лише кадри з фільмів, закарбована у мозку. На самому ділі куди приємніше, за зізнанням самих "самотніх вовків", знати, що хтось завжди чекає тебе вдома.

Для більшої презентабельності

Кожному третьому чоловікові дружина потрібна як дорогу прикрасу. З нею повинно бути не соромно вийти у світ і своєю красою вона повинна відтіняти його мужність. Звучить не дуже романтично? Звичайно. Але розрахунок грає не останню роль в укладанні сімейного союзу. І у жінок, мабуть, навіть частіше, ніж у чоловіків.

З лояльності

Кожен четвертий чоловік одружується, бо хоче взяти на себе відповідальність за свою подругу. Тому що всім і кожному він прагне показати, що любить її, і що вона може на нього розраховувати.

З романтичності

Молоді чоловіки від 18 до 25, крім усього іншого, називають і цю причину. Коли болить душа. Коли любов викликає запаморочення і пристрасть п'янить. Молоді люди хочуть зміцнити союз з допомогою розпису в книзі реєстрації.

Бажано проти батьківської волі. Або в іншій країні. Як у результаті діє такий шлюб? Витвережували.

З бажання убезпечити себе

Світ лякає. Не так, щоб у реальному житті. Але в засобах масової інформації таке! Тому щоб протистояти жорстокому світу, потрібно будувати своє тепле гніздечко. Подібні "полохливі" чоловіки часто вирішують одружитися після якого-небудь удару долі - нещастя, важкої хвороби або смерті одного з батьків.

Якщо цього хочуть родичі

І так теж буває: батьки вирішують, а син ... підпорядковується. Причому швидше бажанням матері, ніж бажанням батька.

Жінки, укладаючи шлюбний союз, повинні завжди враховувати, наскільки сильно батьківський вплив на їх обранця. Хоча б для того, щоб знати, наскільки владна свекруха їм дістанеться.

По любові

І тільки кожен десятий чоловік одружується, тому що любить. Тому що вона і тільки вона хвилює його серце, як ніхто інший. Але на жаль - чоловіки настільки не довіряють своїм почуттям, що дуже рідко називають любов достатньою підставою для одруження.

Зі страху перед старістю

Це підстава грає чималу роль у групі 30-39-літніх. "Одинак ??живе як король, а вмирає як собака". Залишитися в старості без жодної підтримки - подібна перспектива лякає багатьох чоловіків.

Такі основні мотиви, які спонукають чоловіків до одруження. Варто додати, що вкрай рідко в чоловіка є тільки одна причина настільки радикально змінити звичний спосіб життя. Як правило таких причин має бути кілька
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.