статьи: Післявесільна депресія: В чому причина?
Післявесільна депресія: В чому причина?

Багатьом новоспеченим дружинам знайомий стан, коли надії на щасливе сімейне життя не виправдовуються: облаштовувати гніздечко не хочеться, чоловіка з роботи зустрічати не в радість. І виникає питання – чи варто було взагалі виходити заміж?
Після весілля у багатьох жінок починається депресія

Насправді, в більшості випадків такий стан – тимчасовий. До сімейного життя потрібно звикнути. Однак, чому так часто доводиться впадати в зневіру після довгоочікуваного весілля? Причини є:

1. Весілля – це початок, а не кінець

Більшість казок, на яких ми були виховані, закінчується фразою І був у них бенкет на весь світ, і жили вони довго і щасливо. Ось і виходить, що, плануючи «королівське» весілля, наречений і наречена не думають ні про що інше. Підготовка до майбутнього торжества змушує їх викладатися на всі 100%.

Тому, коли марш Мендельсона відіграний, гості наїлися і розійшлися по домівках, чоловік і дружина починають задаватися питанням «Що далі?» і поступово впадати в депресію.

Що робити:

Поставити собі нові цілі, наприклад, придбання машини, поліпшення житлових умов, народження дитини та ін

2. Не май сто друзів, а май сто рублів

Бенкет на весь світ вимагає чималих матеріальних витрат. У підсумку, свято проходить на «ура», але медовий місяць відкладається, оскільки в першу чергу молодятам треба повернути взятий кредит.

Що робити:

Перед тим, як складати список гостей, нареченому і нареченій слід оцінити свої фінансові можливості. Запрошувати на весілля далеких знайомих потрібно лише, зваживши всі за і проти. Звичайно, багато весілля окупаються завдяки подарункам гостей. Але люди, присутні на вашому святі, можуть прийти і з порожніми руками. Передбачити такий розвиток подій неможливо. Тому краще не ризикувати.

3. Весільна магія не повинна «пудрити мізки»

Наївно думати, що після реєстрації шлюбу між чоловіком і дружиною не виникне жодних протиріч. Ідеальних відносин не буває, і заручини, під час якої наречений і наречена обіцяють завжди і в усьому погоджуватися один з одним – всього лише обряд. Найважчий час для молодят – перший місяць спільного життя. Вони констатують, що їх бажання часто не збігаються з дійсністю, відчувають себе зрадженими і розчарованими.

Що робити:

Не будувати ілюзій і вміти знаходити компроміси.

4. Дружина – теж жінка!

Багато пані, вийшовши заміж, свідомо заганяють себе в жорсткі рамки. Вони віддаляються від подруг, перестають стежити за собою і перетворюються в безкоштовну домробітницю. З часом такі жінки стають залежними і непристосованими до життя, звідси – депресія після весілля і комплекс неповноцінності по життю.

Що робити:

Стежити за собою, влаштовувати сюрпризи чоловікові, підтримувати зв’язок з близькими людьми і т.д.

5. Обручка – привід стримати апетити

Багато жінок після весілля починають різко зростати в об’ємах. Все тому, що вони починають їсти теж саме, що їхні чоловіки. Поступово збільшується і обсяг порцій. У підсумку дієта забута, молода дружина набирає зайві кілограми, а чоловіки, закохався в володарку ідеальної фігури, розчаровуються в своїй другій половині.

Що робити:

Не міняти довесільний раціон і не піддаватися на вмовляння.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.