статьи: Як не помилитися з вибором свідків?
Як не помилитися з вибором свідків?

Весілля – це важливий, щасливий, довгожданий і хвилюючий день для молодят. Часом нелегко впоратися з нервами в цей день і ті, хто можуть прийти на допомогу – це свідки. Як же вибрати гідних?

Свідки повинні виглядати гармонійно

Сьогодні, згідно з законодавством, наявність свідків під час реєстрації шлюбу необов’язково. Однак у весільний день часто свідки присутні. І це не просто данина традиції, а життєва необхідність, так як свідки, як у давні часи, так і зараз, є своєрідними ангелами-охоронцями молодят та їх помічниками як при підготовці весільного торжества, так і під час його проведення.

При виборі свідків на весілля важливо знати, що тепер необов’язково вибирати серед неодружених і незаміжніх друзів і родичів, так як це правило вже давно віджило своє. Раніше навіть існувало багато жартів з приводу того, що після весілля свідок і свідок можуть стати парою. Сьогодні ж ці забобони не діють і, якщо тобі хочеться взяти в дружки свою найкращу подругу, яка одружена або розведена, то можеш сміливо це зробити.

Друге важливе питання, з яким стикаються всі молодята – це «Скільки свідків має бути на весіллі?». Тут все залежить від твого бажання, тому що свідків може бути стільки, скільки ти захочеш. Найчастіше наречені вибирають в дружки найближчих подруг і сестер, а женихи в свідки – друзів і братів. Важливо, щоб ви цим людям повністю довіряли і могли на них покластися, адже саме свідкам належить допомагати у всіх клопотах в цей день: починаючи від зборів вранці, закінчуючи проводжання всіх гостей. В обов’язки свідка входить також допомога, як в підготовці весілля, так і під час.

Ще одне важливе питання, що стосується свідків – це дрес-код. Тут варто підключити всю свою фантазію і креативність. Погодься, що фотографії, де ти будеш в оточенні своїх свідків (якщо їх буде декілька) значно виграють, якщо всі будуть одягнені в одному стилі, а не в різнобій. Як варіант, якщо ти вибереш один колір, в якому буде все весілля – в такому ж кольорі можна пошити всім свідком сукні, а свідкам – краватки, хусточки або сорочки.

Весілля для свідків починається набагато раніше, ніж для інших гостей. З самого ранку свідки приїжджають до нареченого, а дружки – до нареченої. Потім, як правило, хлопці їдуть за дівчатами. Іноді дівчата придумують різні випробування для хлопців, щоб ті викупили і завоювали наречену.

Потім весь день свідки стежать за тим, щоб молодятам було комфортно. Це їх головна роль і призначення. Дівчата допомагають нареченій переодягатися і чепуритися, хлопці ж допомагають з різного роду чоловічою роботою – відкрити шампанське, принести або знайти щось при необхідності. Також свідки беруть участь у церемонії, а після неї, при привітанні, вони забирають у молодих квіти і подарунки з рук.

На самому банкеті свідки ще часто «віддуваються», якщо упустили наречену і її вкрали. Іноді вони допомагають ведучому в якихось конкурсах, якщо це передбачає програма.

І в завершенні важливо зауважити, що тільки тобі вирішувати, хто буде свідками і скільки їх буде, та і чи будуть взагалі, але дружня допомога і підтримка тобі в цей день явно не завадить.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.