статьи: Яка різниця в віці ідеальна для шлюбу: поради астрологів
Яка різниця в віці ідеальна для шлюбу: поради астрологів

На характер стосунків у парі має великий вплив різниця в році народження.

Любляча людина завжди задається питаннями типу: "Як будуть складатися наші стосунки?", "Скільки нам судилося бути разом?", "Чи буде наш шлюб щасливим?". У пошуках істини ми інколи вивчаємо гороскопи, вивчаємо нумерологію і хіромантію, ходимо до ворожок. Однак мало хто знає, що відповіді на ці питання може підказати ваша з коханим різниця у віці.

Якщо ви ровесники, вашим головним козирем має бути терпіння. Адже ви обидва - індивідуальності, які шукають себе у цьому світі і не звикли поступатися. Відносини одноліток нагадують життя з двійником і нерідко закінчуються розривом. Врятувати шлюб ровесників може одне - наявність спільних інтересів.

Якщо чоловік старше або молодше тебе на рік-два, тобі можна тільки позаздрити. За умови, що ти будеш поважати партнера і щиро визнавати його гідності, ви обидва досягнете абсолютної гармонії.

Різниця в 3 роки обіцяє твоєму шлюбу непрості випробування. Причому проблеми і труднощі ви будете створювати один одному самі. Такий шлюб найчастіше будується на боротьбі і суперництві. Але часом саме завдяки цьому партнери багато чого досягають у житті.

Можете вважати себе щасливчиком, якщо різниця у віці у вас 4 роки. Ваш союз гармонічний, і ви чудово доповнюємо один одного.

5 років - підступна різниця. Один з вас неодмінно буде ведучим, а інший - веденим. Якщо вам обом такий розподіл ролей до душі - немає ніяких проблем. Погано, якщо одному з партнерів доведеться весь час, наступаючи на горло власній пісні, догоджати лідеру. Такі відносини складно розірвати і в той же час дуже важко підтримувати.

Ти на 6 років молодше або старше чоловіка? Цей союз близький за характеристикою до того, в якому різниця у віці партнерів - 3 роки. Спільне життя буде наповнена випробуваннями, боротьбою і проблемами. Якщо не навчитеся знаходити компроміс, розрив неминучий.

Між вами 7 років - таємничий союз, повний загадок і містичних збігів. Ви багато станете приховувати один від одного, але тільки разом будете щасливі. Про довірчі стосунки між вами не може бути й мови, але тільки удвох ви зможете зрушити гори.

8 років - дуже вдалий і плідний союз.

9 років. Така різниця у віці вважається критичною, а тому твій шлюб буде не з легких. Ударів долі не уникнути.

Плюс-мінус 10 років. Ваші відносини вимагають безперервного самовдосконалення і роботи над собою. Якщо хочете бути разом, прикладайте максимум зусиль, терпіть, боріться і пам'ятайте, що справжня любов здатна творити дива!

11-12 років різниці не принесуть нічого, крім болю і розчарування. Такий зв'язок хороша лише для любителів екстріму ...

13-15 років різниці - фатальні взаємини. Якщо зможеш віддавати себе коханому без залишку і добитися того ж від нього - ви з ним будете щасливі. Якщо ні - на жаль ...

16-20 років: зазвичай дуже гармонійний союз. Тебе чекають взаєморозуміння і беззастережна підтримка у важку хвилину. Дорожи тим, що маєш!

У той же час, нагадаємо, що це тільки астрологія - не найточніша з усіх наук. У той же час, багато прислухаються до її порад. Можливо, серед них і ти?
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.