статьи: менні весільні картки: Надаємо святу чарівність
менні весільні картки: Надаємо святу чарівність

Майже всі пари вже розуміють, що весільна поліграфія – це не тільки запрошення, але і стенд розсадження, номерки на столи, іменні картки, весільне меню, програмки і багато іншого.
Цей список можна продовжувати майже нескінченно. І кожен з цих елементів несе як естетичну, там і функціональне навантаження.

Досить часто наречені цікавляться, навіщо друкувати іменні, або, як їх ще називають розосадочні або кувертні картки? Саме тому сьогодні мова піде про те, що ж це за картки такі, і навіщо їх робити.

Іменні картки – це надійний помічник при розсадці гостей, особливо, якщо їх кількість перевищує п’ятдесят чоловік. Звичайно, дуже допомагає стенд розсадження, на якому гості можуть заздалегідь знайти номер свого столика, але при великій кількості гостей розібратися на місці гостям буде набагато простіше, якщо вони побачать своє прізвище з прив’язкою до певного місця. Звичайно, при розсадці знайти своє місце допомагають хостес, але вони просто фізично не зможуть провести кожного.

До того ж, іменними картками наречений з нареченою можуть висловити своє шанобливе ставлення до кожного гостя. Адже набагато приємніше, коли на торжестві за столом людину чекає персоналізоване звернення, а не просто номерок, який відповідає місцю на стенді розсадки.

На картці можна вказати не тільки ім’я, але і написати на звороті рядочки, помістити тематичний малюнок, таким чином, гість зрозуміє, що це звернення саме йому. До речі імена на картках можна написати від руки, це додасть шарму і душевності.

Класикою вважається разсадочні картки, виконані з дизайнерського картону в тон основної колірної гами урочистості, на якій фігурним шрифтом написано ім’я гостя. Як правило, іменні картки складають «будиночком», і ставлять біля кожного місця з правої сторони від прилади. Іноді їх ставлять біля бокала. Але те, як будуть виглядати картки на твоєму торжестві, залежить тільки від тебе і від того, наскільки далеко зайде твоя фантазія. Пусти в хід паперові квіти, намистини, стрічки, мереживо, все це додасть карткам особливу чарівність.

До речі, є прекрасна традиція – дарувати невеликі подаруночки гостям весілля. Красиво-прикрашені, оригінальні іменні картки можуть стати приємним пам’ятним подарунком. Можна піти й іншим шляхом: приготувати невеликий подаруночок, упакувавши його в коробочку, на якій буде вказано ім’я гостя. Так, упаковка подарунка послужить іменною карткою.

Якщо у весільному декорі обіграні фрукти, наприклад, яблука чи лимон, то, підставкою для картки може послужити фрукт. Ідею їстівних іменних карток можна продовжити і приготувати спеціальні іменні печеньки для кожного гостя.

У кожному з варіантів, важливо розуміти, що іменні картки – це допомога гостям швидко зорієнтуватися і знайти своє місце за столом. А також сказати «спасибі» за те, що людина розділила цей день разом з вами.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.