статьи: Обручка на безіменному палці. Чому так?
Обручка на безіменному палці. Чому так?

Ми всі знаємо, що найважливішим символом при укладенні шлюбу є обручки.
Негайно виникає питання: чому не який-небудь інший дорогоцінний предмет, наприклад, браслет або сережки?
Пояснення досить просто і полягає в тому, що кільця представлені у вигляді замкнутої смужки металу, який символізує стабільність, незмінність, вічність і нескінченність. Таким чином, кільце вважається символом вірності і вічної любові, що гарантує згуртованість у відносинах, здатність підтримувати один одного у важку хвилину, а також така якість як сталість. Сьогодні цей символ вже не володіє такою силою, як раніше. Хоча всі молодята клянуться і вірять, що знайдуть безмірне щастя.

Але все ж неодмінно постає питання: чому ж саме безіменний палець є тим місцем, де носять обручки?

Згідно з легендою перше кільце з’явилися у єгиптян, які виготовляли їх з золота для обміну при одруженні. Для цього вони брали смужку золота, надавали їй круглу форму, що символізує вірність і любов. Жителі Давнього Єгипту надягали кільця на середній палець лівої руки, вважаючи, що саме він є сполучною ланкою вени і серця, тим самим символізуючи любов. Таким чином, східні народи традиційно носять обручку на середньому пальці.

Жителі європейських же країн звикли одягати обручку на правій руці, а саме на безіменний палець. Існує повір’я, згідно з яким він володіє чудодійною силою, завдяки кільцю. Говорячи про єгиптян, стародавніх греків і римлян, то саме цей палець вони використовували для втирання цілющих мазей. Згідно з легендою палець, що носив обручку міг зцілити від хвороби.

Існує також ще одна легенда, згідно з якою ми зобов’язані древнім еллінам тим, що носили кільце на безіменному пальці, кажучи про зайнятість серця людини. Саме вони зв’язали воєдино кільце і любов. Якщо людина носила кільце на вказівному пальці, то вона знаходилась в активному пошуку. Присутність кільця на мізинці говорило про неготовність одружитися. Присутність кільця на середньому пальці свідчило про небувалі перемоги його власника на любовному фронті.

Вчинок християн був досить мудрим, полягаючи в законності носіння кільця на безіменному пальці лівої руки, пов’язуючи його з церковним ритуалом. З IX століття Папа римський благословив гравіювання церковного тексту на кільці. Але це було притаманне тільки католикам, так як православні звикли носити їх на правій руці, у той час як безіменний палець лівої руки для розлучених людей.

Отже, в історії існує безліч варіантів носіння обручки, що є символом уз шлюбу. І не має ніякого значення, де носиться цей символ любові і вірності. Головне, щоб у сімейної пари все в житті складалося добре. Одним словом, щоб у їхньому житті були щастя і любов.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.