смешные истории: Як зять тещу провчив
Як зять тещу провчив

Будь-якого чоловіка в житті насторожують дві важливі речі: раптовий грім у небі і зла теща яка раптом пропонує пляшку пива зятю, щоб він міг похмелитися.

Був такий випадок. Попалася одному мужику така теща, що і ворогу не побажаєш. Але несподівано зятю випала нагода злісно помститися тещі. Вирішив він над нею пожартувати.Теща пішла на ринок за продуктами. У її відсутність мужик вирішив зробити досить велику дірку на обідньому столі. Для того, щоб надати достовірності своєму жарту, він облив голову кетчупом. Потім заліз під стіл і просунув голову в отвір. Тіла було не видно з під звисаючих країв скатертини.

Тепер уявіть картину. Закривавлена ​​голова зятя з висунутим язиком лежить на обідньому столі, передбачалося буде весело розповідає mirsvadb.com. Нарешті настав довгоочікуваний момент. Теща повернулася з продуктами. Першою реакцією тещі був дикий крик жаху.
У цей момент зі стелі звалилася стара люстра і впала прямо на голову жартівникові. Зять вона не оглушила, але він почав кричати і матюкатися. Бачачи, як відрубана голова зятя почала голосно лаятися матом, теща метнула в нього банкою з томатною пастою. Кидаючи, з такої близької відстані було важко промахнутися. Банка потрапила точно в ціль розкроїв голову зятя. При цьому томатний вміст банки розлився по тілу зятя, доповнивши і без того криваве видовище. Бідолаха знепритомнів, залишившись лежати під столом. Тут нерви тещі не витримали і вона помчала до найближчого відділення міліції.

Менти відреагували на її заяву на диво оперативно. Машина швидко приїхала на місце події. Увійшовши на кухню цієї квартири, менти були в шоці від побаченого видовища і один з них мимоволі почав відступати до вхідних дверей. Тут голова зятя, повністю залита кетчупом і томатною пастою, відкрила очі і почала голосно посилати всіх триповерховим матом.

Цього теща вже не змогла перенести і втратила свідомість. Менти, бачачи такий поворот подій, викликали підмогу. Коли вже практично все збройне відділення вломилися у квартиру, бідний зять тримав телефонну трубку і викликав для себе швидку допомогу.

У результаті такого жарту у тещі стався інфаркт і вона досить довго лежала в лікарні, витративши чимало грошей на лікування. Один з ментів став заїкою, а зять отримав кілька днів за хуліганство. Зять порахував, що тепер він отримав повне задоволення і зміг помститися за попередні приниження. Після цієї події теща перестала знущатися над своїм зятем. У будинку нарешті настав мир і порядок.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.